• Rookie
Maszyna Forniru Spawarki Fuzji Splicer FTTH Fiber Maszyna Do Cięcia

Maszyna Forniru Spawarki Fuzji Splicer FTTH Fiber Maszyna Do Cięcia

€ 1081.10
w magazynie

Ilość produktu

  cechy 5 cali o wysokiej rozdzielczości kolorowy wyświetlacz LCD, obraz może być włączony w zależności od pozycji średnia splice czas : 10 sekund średnia tube-ciepła czas : 30 sekund litowo baterii : akumulator, a nawet do 200 razy ciągłych spawów i ciepła po pełnym naładowaniu X i Y axis widoki z 360 razy powiększenie oddzielnie, lub Jednocześnie 220 razy nowoczesna technologia do przetwarzania obrazu nowy opracowany technologii zapewnia silne wiatr i odporności na kurz łączenie tryb : Auto & Podręcznik & Full-Auto Port USB przechowywania 6,000 grup najnowsze splice wyniki nowa technologia z włókna core wyrównanie, zwiększona dokładność nowy 3-w-1 urządzenie do cięcia gumy izolowany drut, pigtail & gołe włókno (Opatentowana technologia) nowy Wielofunkcyjny 1 + N oprawa (Opatentowana technologia) 1 + N : jeden 3-w-1 urządzenie (na gumowej izolacji drutu, pigtail światłowodowy, gołe włókno) i opcjonalne lampy (dla SC/LC/FC złącze-T-208 HF). specyfikacjazastosowanie Włókna SM, MM, NZ-DS, EDF, warkocz, kabel (guma izolowany drut),SC/LC/FC złącze (funkcja opcjonalna)średnia Utraty Spawów0.02d B (SM), 0.01d B (MM), 0.04d B (NZDS), 0.04d B (EDF) Return Loss≥60d BTest napięcia2.0 N (200gf) (Standard)typowy czas forniru10 sekundtypowy czas ogrzewania30 sekund Program forniru50 grupochrona Długość Rękawa20mm, 40mm, 60mm Język pracychiński, angielski, francuski, portugalski, hiszpański Warunki pracy-10 ~ + 50 ° C (temperatura pracy), 0 ~ 95% RH (wilgotność), 0 ~ 5000 m (wysokość) Zasilaniezasilacz sieciowy : 100 ~ 240 V napięcia wejściowego, 50/60 Hz; 12 V, 5 A napięcie wyjściowe (DC)wewnętrzna bateria litowa : 12 V, 5.2 AHMonitor5 cali o wysokiej rozdzielczości kolorowy wyświetlacz LCDwłókna Powiększenia Obrazu X i Y axis widoki 360 razy powiększenie Oddzielnie, lub Simultaneously220 razyprzechowywanie Splice Wynik6,000 grup najnowsze splice wynikiforniru Modeluautomatyczne i Ręczne i Pełne AutoŚwiatłowód Osprzętu3-w-1 urządzenie do cięcia; Uniwersalny 1 + N oprawa (T-208 HF, dla SC/LC/FC złącze)wymiary130 (W) * 135 (D) * 130 (H) mm; wielkość Opakowania : 53*32*30 cmwaga1.74 kg + 0.38 kg (baterii waga) = 2.12 kg; Pakiet Gw : 6.03 kgzastosowanie Włókna SM, MM, NZ-DS, EDF, warkocz, kabel (guma izolowany drut),SC/LC/FC złącze (funkcja opcjonalna)średnia Utraty Spawów0.02d B (SM), 0.01d B (MM), 0.04d B (NZDS), 0.04d B (EDF) standardowy Pakiet No.pozycja11maszyna T-208 H12 Fiber Cleaver13włókna Stripper14 Zasilacz sieciowy (Ładowarka)15baterii16zapasowe Elektrody17chłodzenie Tacy18instrukcja CD19 Quick Reference Guide110gumowej izolacji drutu szczypce do zdejmowania izolacji111guma izolowany drut 3-w-1 urządzenie do cięcia112 Futerał z Pasek Do Noszenia1 Transport :   1. We zorganizować transport od Poniedziałku do Piątku. pakowania i wysyłki obejmuje opłat manipulacyjnych. 2. It trwa około 30-40 dni (USA, OK, AU,). inne kraje 40-60 dni roboczych, dokładny czas dostawy zależy od pocztowym procesie. 3. Jeśli nie otrzymasz zwycięskiej pozycji (y) w ciągu 30 dni roboczych, proszę zostawić wiadomość lub E-mail skontaktuj się z nami, dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy z tobą. odpowiedź : 1. We będzie automatycznie zostawić pozytywne opinie dla każdego nabywcy, aby zakończyć transakcję. 2. utrzymujemy wysokie standardy dążenie do 100% satysfakcji klienta! opinie są dla nas bardzo ważne. 3. Dobra komunikacja może rozwiązać wszystkie problemy, jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z nami, będziemy niezwłocznie rozwiązać problemy, które są przeżywa płatność : 1.

Datasheet

Nazwa marki:
jyttek
Applicable Fibers:
SM, MM, NZ-DS, EDF , Pigtail, Cable
Splicing Program:
50 groups
Typical Heating Time:
25 seconds
Language:
Chinese, English, French, Portuguese, Spanish Italian
Average Splice Loss:
0.02dB(SM), 0.01dB(MM), 0.04dB(NZDS), 0.04
Typical Splicing Time:
8 Seconds
Protection Sleeve Length:
20mm 40mm 60mm
Splcing Mode:
Auto ,Manual ,Full Auto

Produkty powiązane

KELUSHI 21 sztuk/zestaw Fiber Cleaver FTTH Światłowody Narzędzie Worek z HS-30-70 ~ + 10dbm Miernik Mocy Optycznej 10 mW Wizualny Lcator
  • Rookie

KELUSHI 21 sztuk/zestaw Fiber Cleaver FTTH Światłowody Narzędzie Worek z HS-30-70 ~ + 10dbm Miernik Mocy Optycznej 10 mW Wizualny Lcator

€ 127.89

pakiet obejmuje 1 FTTH Narzędzie Big Bag DGJB21 12 Fiber Cleaver HS30 torba BB62 2 przybornik pasek JD22 13 duży klucz Imbusowy DTD63 3 10 m W Wizualny Lokalizator uszkodzeń JS10 MW46 14 bliski klucz Imbusowy ZTD64 4 torba VFL BB42 15 mały klucz Imbusowy XTD65 5 smycz GS44 16 ukośne szczypce XKQ71 6 rdzeń ceramiczny TCX45 17 Narzędzie do usuwania PXK81 7 szary Miernik Mocy Optycznej HS56 18 pomarańczowy Kevlar Nożyczki CS91 8 Miernik Mocy optycznej torba BB57 19 Miller Striptizerka SK102 9 Adapter SC SC52 20 Airlaid WCZ134 10 FC Adapter FC53 21 butelki alkoholu 250 JJP136 11 Fiber Cleaver HS30 HS61 < / span> 1...

Darmowa Wysyłka 0.9mm Rura Stalowa 1x32 Mini LC/UPC Złącze 1:32 32 Porty Optical Fiber PLC Splitter
  • Rookie

Darmowa Wysyłka 0.9mm Rura Stalowa 1x32 Mini LC/UPC Złącze 1:32 32 Porty Optical Fiber PLC Splitter

€ 67.30

darmowa Wysyłka 0.9mm Rura Stalowa 1x32 Mini LC / UPC Złącze 1 : 32 32 Porty Optical Fiber PLC Splitter  cechy* doskonała Mechaniczne, Mały Rozmiar* wysoka Niezawodność* niskie Straty wstawiania i niskie Polaryzacja Zależne straty* wysoka kanał liczy* doskonała Stabilność Środowiska i Szeroko Stosowane  zastosowania* FTTx Wdrożeń (GPON / BPON / EPON)* kabel telewizyjny (CATV)* sieci lokalnej (LAN)* Test equipment* pasywne sieciach optycznych (PON)  dane techniczne  11x N (ze złączem)(liczba Kanałów)1 × 21 × 41 × 81 × 161 × 321 × 642 × 22 × 42 × 82 × 162 × 322 × 64(Długość Fali pracy)1260 do 1650  P Poziom Tłumienność47.410.513.71720.34.47.610.814.117.420.7 S Insertion Loss Poziomu4.27.610.71417.320.74.67.911.21518.121.7(jednorodność)0.40.60.811.21.60.811.21.51.82(PDL)0.20.30.30.30.30.50.30.30.30.30.30.5(Return Loss)więcej niż 55(Directivity)więcej niż 55(rodzaj włókna) G657 A ITU(temperatura pracy)40 do 85(Pigtail długość)0.5 m lub 1 m lub dostosowane  zamawiając Informacje  PLCSPort Typ Typ kabla Długość włókien Typ złączapakiet Style PLC Splitter1*41*81*161*321*642*32inni Określić0.25mm Gołe włóknowstążka Włókna Fanout z 0.9mm Loose Tube2.0mm Kabel3.0mm Kabel0.5 metr1 metr2 metr3 metrinni określićFC / APCFC / PCSC / APCSC / PCST / UPCLC / UPCinni Określićtulei ze stali nierdzewnej Moduł z tworzywa sztucznego19 1 U Do Montażu w Stojakuinni Określić       

Fusion Łączenie Maszyna KOMSHINE GX36 FTTx Cleaver + QX50-S SM1310/1550 nm 30dB OTDR + Miernik Mocy Optic + Źródło laserowe + VFL
  • Rookie

Fusion Łączenie Maszyna KOMSHINE GX36 FTTx Cleaver + QX50-S SM1310/1550 nm 30dB OTDR + Miernik Mocy Optic + Źródło laserowe + VFL

€ 2077.46

Kom Shine GX36 Fusion Wykałaczkę Kit w / KFC33 Włókna Cleaver Q50SSM 1310 / 1550nm 32 / OTDR 30d B Miernik Mocy optycznej +optyczneŹródło światła + Wizualny Lokalizator uszkodzeń * wszystkie przedmioty pochodzą z 1YearWarranty * * wszystkie elementy są w pełni Skalibrowany * 1 : KOMSHINE GX36 FUSION WYKAŁACZKĘ ZESTAW ZAWIERA : • GX36 Splicer Fuzji • High Precision Cleaver FK52 zintegrowany Złomu Łapacz • wysoka Precyzja Włókna Stripper • Wbudowanej baterii • AC Adapter / ładowarka • Kabel zasilający • zapasowe Elektrody • Futerał • chłodzenia Tacy • Fusion Splice Ochrona Rękawy 100 sztuk • 1 Rok Gwarancji 2...

SC UPC EPON MINI PLC 1X4 jednomodowy Światłowód FTTH splitter PLC Splitter, 0.9mm mini plc splitter 1x4 z SC/UPC connector
  • Rookie

SC UPC EPON MINI PLC 1X4 jednomodowy Światłowód FTTH splitter PLC Splitter, 0.9mm mini plc splitter 1x4 z SC/UPC connector

€ 9.00 10.76

SC UPC EPON MINI PLC 1 X4 jednomodowy Światłowód FTTH splitter PLC Splitter, 0.9mm mini plc splitter 1x4 z SC / UPC connector Darmowa wysyłka ja zapewniam, że jakość naszych produktów w celu zapewnienia, że możemy dać ci najlepsze usługi w celu zapewnienia najszybsze wysyłki, najbardziej bezpieczny sposób, aby dostarczyć towar do twoich rękach! jeśli masz jakieś pytania po otrzymaniu produktu, lub mają problemy z jakością, proszę nie panikować, nie krępuj się przedstawić sporów, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta, będziemy ci najbardziej satysfakcjonującej odpowiedzi! szczęśliwy zakupy, dziękuję bardzo Atrybuty produktu * doskonała Mechaniczne, Mały Rozmiar * wysoka Niezawodność * niskie Straty wstawiania i niskie Polaryzacja Zależne straty * wysoka kanał liczy * doskonała Stabilność Środowiska i Szeroko Stosowane zastosowania * FTTx Wdrożeń (GPON / BPON / EPON) * kabel telewizyjny (CATV) * sieci lokalnej (LAN) * Test equipment * pasywne sieciach optycznych (PON) dane techniczne szczegółowe informacje są w formach poniżej Specyfikacja 1x N PLC Splitter Długość Fali pracy (nm) 1260 ~ 1650 włókna Typu G657 A1 lub jako klienci " zamówienie Port Konfiguracji 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 1x128 wstawiania Strat (d B) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0 23.8 / 24.2 utrata Jednorodność (d B) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0 2.5 polaryzacja Zależne Strat (d B) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35 0.4 długość fali Zależne Strat (d B) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5 0.5 Utrata temperatury Zależne (40 ~ 85) (d B) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5 Return Loss (d B) 55 / 50 Temperatura pracy 40 ~ + 85 Directivity (d B) ≥ 55 Temperatura przechowywania 40 ~ + 85 zdjęcie 1) akceptujemy Alipay, West Union, TT...

2017 gorący produkt 1470-1610nm 10G CWDM XFP moduł 40 km 10G sfp światłowody transceiver
  • Rookie

2017 gorący produkt 1470-1610nm 10G CWDM XFP moduł 40 km 10G sfp światłowody transceiver

€ 344.86

10 Gb / s 40 km CWDMŚwiatłowodowe XFP Transceiver CECHY PRODUKTU Hotplug XFP ślad obsługuje 9.95 Gb / s do 11.3 Gb / s bit ceny obsługuje Lineside i XFI loopback Ro HS6 Zgodny (bezołowiowe) < strata mocy 2 W sprawa zakres temperatur : 0 ° C do 70 ° C maksymalna długość link z 40 km Uncooled CWDM DFB i PIN odbiornik Full Duplex LC złącze nie Zegara Odniesienia wymagane wbudowany cyfrowy funkcje diagnostyczne standardowy bail mechanizm zwalniający ZASTOSOWANIA 10 GBASEER / EW 10 G Ethernet fibre Channel OC192 & SDH SONET STM 64 gdy zdjęcia i opisy nie pasuje, opis i tytuł są prawidłoweobraz jest tylko w celach informacyjnych...

Światłowód kabel patch kabel, lc/pc-st/pc, 3.0mm, jednomodowy 9/125, duplex, lc st 50 metrów
  • Rookie

Światłowód kabel patch kabel, lc/pc-st/pc, 3.0mm, jednomodowy 9/125, duplex, lc st 50 metrów

€ 33.23

Kabel kabel patch włókna, lc / pcst / pc, 3.0mm średnicy,Jednomodowy 9 / 125, Duplex, 50 metrówUwaga : Długość i złącze jest konfigurowalny, Pls prosimy o kontakt na notowania.Dane techniczne : Parametr Jednostka Fc, Sc, Lc / opancerzony kabel patch włókna St, Mu Mtrj, Mpo E2000 Sm Mm Sm Mm Sm Mm Sm Pc Upc Apc Pc Pc Upc Pc Pc Upc Pc Pc Apc Wstawiania strat (typowy) Db≤0...

Linia C pasma booster wzmacniacz wzmacniacz edfa LA LC/UPC
  • Rookie

Linia C pasma booster wzmacniacz wzmacniacz edfa LA LC/UPC

€ 1495.77

optical fiber Linia wzmacniacz wzmacniacz EDFA LA edfa do optical fiber systemu przesyłowego wzmacniacz światłowodowy technologia jest w rdzeń włókna z domieszką może produkować laser pierwiastków ziem rzadkich, przez laser, aby zapewnić DC wzbudzenia, tak, że przez sygnał optyczny, aby być wzmocniony...

2FX/4TX Włókna Przełącznik Fast Ethernet 10/100 Mbps Optyczne Konwerter mediów Jednomodowy Duplex 4 UTP RJ-45 do Złącze SC
  • Rookie

2FX/4TX Włókna Przełącznik Fast Ethernet 10/100 Mbps Optyczne Konwerter mediów Jednomodowy Duplex 4 UTP RJ-45 do Złącze SC

€ 65.64

  Descrption produkt10 / 100 M Autonegocjacji, Włókna jednomodowy Duplex, długość fali : TRx 1310nm, odległość transmisji : 20 km, jeden port SC i4 UTP port RJ45i AmerykańskieStandard Powerzaleta : 10 / 100 M Konwerter Mediów Światłowodowych może być osiągnięty w dwóch różnych skrętka i transmisji światłowodowe media konwerter, przekaźnik 10 / 100 BaseTX oraz 100 BaseFX w dwóch różnych segmentów sieci...

Światłowody Test Equipment AV6416 OTDR
  • Rookie

Światłowody Test Equipment AV6416 OTDR

€ 2060.85

AV 6416 OTDR Światłowodowe Sprzętu do BadańAV6416 jest najnowszym OTDR oparty na sieci FTTx badania, który jest małe, lekki i wytrzymały.AV6416 oferuje trzy długości fali i VLF w jednym handheld jednostka, szczególnie do testowania pasywnej sieci optycznej (PON) w FTTx.główne cechy :  28 / 26 / 24d B high dynamic range (1310nm / 1550nm / 1490nm)6 m extra grzbiet przy krótszej zdarzeń martwej strefy0.1 m wysokiej rozdzielczości, 65535 punkty próbkowaniaAuto pomiaru z dużą prędkością, jednodziałanie przyciskuzaawansowane TFT transflective kolorowy WYŚWIETLACZ LCD, wyraźnie widoczne w wolnym powietrzulokalizowanie widoczne usterki (VFL)duża wewnętrznej pamięci do przechowywania danychHigh speed USB port dla łączności i przechowywania danychponad 10 godzin pracy na baterii okres eksploatacjizapis / odczytu plików w Bellcore GR196 format plikudołączone z śladowe analizy oprogramowania, profesjonalny raport mogą być generowane natychmiastunikalna funkcja system aktualizacji online, po powrocie do fabryki jest koniecznegłówne Dane Techniczne Szerokość impulsu10ns do 10240nscentralny Długości Fali1310nm±15nm; 1550nm±15nm; 1490nm±20nmzastosowanie Włóknajednomodowy Zakres dynamiki (SNR = 1)28 / 26 / 24d Bzdarzeń Martwej Strefy * 1≤1...

AVAGO AFBR-5601Z GBIC 850NM
  • Rookie

AVAGO AFBR-5601Z GBIC 850NM

€ 27.85

zapraszamy do See Me Technology Co, LTD zniżki dla handlu hurtowego? więcej numery katalogowe? cytat dla BOM? wszystkie nasze produkty posiadają jeden rok gwarancji jakości. aby uzyskać więcej informacji lub pytania techniczne, uprzejmie prosimykontakt See Me usługi.

5 Adapter Światłowodowy LC części/partia Hybrid (Mężczyzna) do ST (Kobieta) Typu Duplex Wielomodowego 50/125um
  • Rookie

5 Adapter Światłowodowy LC części/partia Hybrid (Mężczyzna) do ST (Kobieta) Typu Duplex Wielomodowego 50/125um

€ 91.41

5 Włókien Światłowodowych ftth części / partia Hybrid Adapter LC (Mężczyzna) do ST (Kobieta) Typu Duplex Wielomodowego  Męski na ST LC Kobiet Wielomodowy 50 / 125um Duplex Światłowód Adapter FTTH Optical Fiber Adapter / Światłowód Adapter opis : elementy, jak na zdjęciu ilość : 5 części / partia darmowa Wysyłka na Całym Świecie męskitokobieta adaptery światłowodowe złącze adapt niedrogo interfejsy do nowego sprzętu, upgrade dystrybucji panele i wyeliminować konieczność ponownego zakończyć zwoje kabli. światłowód adapter (kołnierza) jest komponenty światłowodowe złącza na Wydarzenia podłączony. produkty w tym FC światłowód adapter, SC, ST, LC, MTRJ, MU, E2000...