• Rookie
Kabel Światłowodowy Wizualny Lokalizator uszkodzeń Światłowody Tester Ruiyan 20 mw 15-20 km

Kabel Światłowodowy Wizualny Lokalizator uszkodzeń Światłowody Tester Ruiyan 20 mw 15-20 km

€ 29.08
w magazynie

Ilość produktu

wysokiej Jakości Kabel Światłowodowy Wizualny Lokalizator uszkodzeń Światłowody Tester Ruiyan 40 mwdane techniczne RY-V3105-20 Pentype Wizualny Lokalizator uszkodzeń 20 mwdługość fali 650nm2.5mm złącze uniwersalne lub 1.25mm The RY-V3105 (20 mw) jest specjalnie zaprojektowany dla pracowników terenowych, którzy potrzebują wydajnego i ekonomiczne narzędzie dla śledzenia włókna, trasy i kontroli ciągłości włókien w sieci optycznej w trakcie i po instalacji. to zawiera :
znalezienie przerwania, słabe połączenia, gięcie lub pęknięcia w kabli światłowodowych.
znalezienie usterek z OTDR kluczowe Funkcje
2.5mm złącze uniwersalne
działa zarówno w CW lub Impulsowych
stała moc wyjściowa
niższe Baterii ostrzeżenie
długi czas pracy baterii (do 60 godzin)
Crash dowód i pyłoszczelna projekt dla głowicy laserowej
Laser przypadku konstrukcja zapobiega ESD ziemi szkody
spalanie badania w celu zapewnienia niezawodności.
przenośny i wytrzymały, łatwy w użyciu
gwarantujemy, aby CE EMC obejmują standardy, EMI, ROHSdane technicznetyp RY-V3105 typu Pen Wizualny Lokalizator uszkodzeń centralny Długości Fali 650nm +-10nm (635nm może być wymagane na życzenie) emiter Typ FP-LD Moc wyjściowa 20 mw Złącze optyczne 2.5mm złącze uniwersalnedla 1.25mm złącza, FC (Mężczyzna)-LC (Kobieta) konwertermoże być opcjonalnie na potrzeby klientów operacyjny Modelu zarówno CW i Puls dostępne Częstotliwość impulsów 2 ~ 3 Hz Zasilanie 2 baterie AAalkaline Czas Pracy baterii 60 godzin Temperatura pracy -10 ~ + 45 (o C) Temperatura przechowywania -40 ~ + 70 (o C) wymiary (mm) 15 X180 waga 120g (Bez baterii) standardowe Pakiety MODEL ZAWIERA RY-V3105 VFL,brak baterii, Instrukcja obsługi, bawełna wymazy i Miękki futerał.

Datasheet

Numer modelu:
RY3103
Pen Type Visual Fault Locator:
Visual Fault Locator
Central Wavelength:
650nm±10nm (635nm can be required on request)
Emitter Type:
FP-LD
Output Power:
20mw

Produkty powiązane

1 szt 10 metrów lc-sc światłowodowy simplex jednomodowy światłowód kabel patch cord, Sm 9/125um kabel pvc
  • Rookie

1 szt 10 metrów lc-sc światłowodowy simplex jednomodowy światłowód kabel patch cord, Sm 9/125um kabel pvc

€ 10.79

10 metrów kabel patch włókna optyczne lc / upc sc / upc simplex sm, kabel pvcLc sc patchcordu włókna simplex kryty kabel światłowodowy, Sm, pcv, 10 m,Dostarczamy różnego rodzaju patch kabel światłowodowy.Długość kabla : 10 metrów Kabel średnicach : 3.0mm Ilość : 1 kawałek Darmowa wysyłka na całym świecie przez chiny poczta powietrza Lc / upcsc / upc, Jednomodowy simplex sm 9 / 125um pvc 3.0mm 10 m Kabel światłowodowy patch jest jednym z najczęściej używanych elementów w sieci światłowodowej.Jednomodowy kabel światłowodowy patch10 metrów jednomodowy lcsc światłowodowy kabel.High speed ethernet patch cord światłowodowy jednomodowy simplex 9 / 125 smf z lc sc złącza.Niskie straty wstawiania i back refleksji loss Upc, Apc polerowanie Dobra zamienności Dobra trwałośćWysoka stabilność temperatury Wysoka niezawodność i stabilność. Simplex / duplex patchprzewód dostępne Pigtail dostępne Fanout dostępne Różne boot (kabel) rozmiary dostępne  L lc sc patch cord światłowodowy L tryb pojedynczego, Simplex L kryty L niskie straty wstawiania, Wysoka return loss L 0.9 / 2.0 / 3.0mm startowy dostępne L pcv / lszh kabel są dostępne L długość 10 metrów L zgodne z dyrektywą rohs Tryb pojedynczego W trybie wielo Tłumienność≤0...

Producent światłowody PLC Splitter 1*4 mini moduł 0.9 1 m pasywne PLC splitter ze złączem sc/upc/4 Sztuk
  • Rookie

Producent światłowody PLC Splitter 1*4 mini moduł 0.9 1 m pasywne PLC splitter ze złączem sc/upc/4 Sztuk

€ 35.65

cechy : niska nadmiar straty doskonała directivity dobra jednorodność kanałutokanałowy niski PDL wysoka opłacalność wysoka środowiska i odporność mechaniczna zastosowanie optical Fiber communication system włókna optyczne czujniki Systemu CATV System LAN System WAN Indeksu wydajnościtypjednostka1 X41 X81 X161 X32średnica Włókna optyczneum9 / 125 um & #65288; smf28 & #65289;długość falinm1260 ~ 1620 Tłumiennośćd B& #65308; 7.0& #65308; 10.6& #65308; 14.0& #65308; 17.3jednolitościd B& #65308; 0.6& #65308; 1.0& #65308; 1.5& #65308; 2.3 PDL Stratyd B& #65308; 0.30& #65308; 0.30& #65308; 0.30& #65308; 0.30 Directivityd B& #65310; 55 Return Lossd B& #65310; 50 Temperatura pracy& #8451;40 ~ + 85 Temperatura przechowywania& #8451;40 ~ + 85 Wymiary urządzeniamm4 0 X4 X44 0 X4 X45 0 X4 X45 0 X7 X4 MiniModuł Wymiarymm5 0 X7 X45 0 X7 X46 0 X12 X48 0 X20 X6moduł Wymiarymm100 X80 X10100 X80 X10120 X80 X18140 X115 X18

5 Adapter Światłowodowy LC części/partia Hybrid (Mężczyzna) do ST (Kobieta) Typu Duplex Wielomodowego 50/125um
  • Rookie

5 Adapter Światłowodowy LC części/partia Hybrid (Mężczyzna) do ST (Kobieta) Typu Duplex Wielomodowego 50/125um

€ 91.41

5 Włókien Światłowodowych ftth części / partia Hybrid Adapter LC (Mężczyzna) do ST (Kobieta) Typu Duplex Wielomodowego  Męski na ST LC Kobiet Wielomodowy 50 / 125um Duplex Światłowód Adapter FTTH Optical Fiber Adapter / Światłowód Adapter opis : elementy, jak na zdjęciu ilość : 5 części / partia darmowa Wysyłka na Całym Świecie męskitokobieta adaptery światłowodowe złącze adapt niedrogo interfejsy do nowego sprzętu, upgrade dystrybucji panele i wyeliminować konieczność ponownego zakończyć zwoje kabli. światłowód adapter (kołnierza) jest komponenty światłowodowe złącza na Wydarzenia podłączony. produkty w tym FC światłowód adapter, SC, ST, LC, MTRJ, MU, E2000...

D-LINK kompatybilny SFP-LX-SM, 1.25G sfp 1310nm 10 KM, 1000 baza LX SFP moduł optyczny, DDM, złącze LC, Darmowa wysyłka
  • Rookie

D-LINK kompatybilny SFP-LX-SM, 1.25G sfp 1310nm 10 KM, 1000 baza LX SFP moduł optyczny, DDM, złącze LC, Darmowa wysyłka

€ 13.00 14.83

1.25 Gb / s Sfp 1310nm jednomodowy DLINK kompatybilny CECHY PRODUKTU linki do 1.25 Gb / s danych FP nadajnik laserowy i PIN zdjęciadetektor do 10 km na 9 / 125 & micro; m SMF Hotplug SFP ślad Duplex LC / UPC typu plug interfejsu optycznego niskie straty mocy metalowa obudowa, do niższego EMI zgodny z Ro HS i ołowiu pojedyncze + 3.3 V zasilacz wsparcie Cyfrowa Monitorowania interfejs Diagnostyczny zgodny ze specyfikacją SFF8472 sprawa temperatura pracy 0 ° C do + 70 ° C ZASTOSOWANIA przełącznik do Interfejsu Przełącznika Gigabit Ethernet Płyta Montażowa Switched Aplikacji Router / Interfejs Serwera inne Linki Optyczne NASZ ZAKŁAD PAKOWANIE porady prosimy o zapoznanie się WYSYŁKA 1...

1 par Wysokiej Jakości 2 Kanałowy Telefonicznej Głos Optical Fiber Media Converter Z Ethernet PCM FC jednomodowy 20Km
  • Rookie

1 par Wysokiej Jakości 2 Kanałowy Telefonicznej Głos Optical Fiber Media Converter Z Ethernet PCM FC jednomodowy 20Km

€ 78.10

Opis funkcji : telefon z PCM ASIC Optyczne urządzenia są niezależnie opracowane przez naszą firmę rozwoju i produkcji PCM telefon produktów usług urządzenie do LSI i programmable logic układ jako rdzeń, następnie skrzyżowaniu stanowią (FXS), portu przełącznika (FXO), Ethernet, i inne produkty PCM zintegrowany interfejs dostępu. ta seria telefon PCM sprzętu jest w maksymalnejcore transmisji światłowód transmisji linii telefonicznej 12, 1 (10 / 100 M Ethernet danych) sprzęt do transmisji. sprzęt za pomocą standardowego pulpitu podwozia...

Darmowa Wysyłka 0.9mm Rura Stalowa 1x32 Mini LC/UPC Złącze 1:32 32 Porty Optical Fiber PLC Splitter
  • Rookie

Darmowa Wysyłka 0.9mm Rura Stalowa 1x32 Mini LC/UPC Złącze 1:32 32 Porty Optical Fiber PLC Splitter

€ 67.30

darmowa Wysyłka 0.9mm Rura Stalowa 1x32 Mini LC / UPC Złącze 1 : 32 32 Porty Optical Fiber PLC Splitter  cechy* doskonała Mechaniczne, Mały Rozmiar* wysoka Niezawodność* niskie Straty wstawiania i niskie Polaryzacja Zależne straty* wysoka kanał liczy* doskonała Stabilność Środowiska i Szeroko Stosowane  zastosowania* FTTx Wdrożeń (GPON / BPON / EPON)* kabel telewizyjny (CATV)* sieci lokalnej (LAN)* Test equipment* pasywne sieciach optycznych (PON)  dane techniczne  11x N (ze złączem)(liczba Kanałów)1 × 21 × 41 × 81 × 161 × 321 × 642 × 22 × 42 × 82 × 162 × 322 × 64(Długość Fali pracy)1260 do 1650  P Poziom Tłumienność47.410.513.71720.34.47.610.814.117.420.7 S Insertion Loss Poziomu4.27.610.71417.320.74.67.911.21518.121.7(jednorodność)0.40.60.811.21.60.811.21.51.82(PDL)0.20.30.30.30.30.50.30.30.30.30.30.5(Return Loss)więcej niż 55(Directivity)więcej niż 55(rodzaj włókna) G657 A ITU(temperatura pracy)40 do 85(Pigtail długość)0.5 m lub 1 m lub dostosowane  zamawiając Informacje  PLCSPort Typ Typ kabla Długość włókien Typ złączapakiet Style PLC Splitter1*41*81*161*321*642*32inni Określić0.25mm Gołe włóknowstążka Włókna Fanout z 0.9mm Loose Tube2.0mm Kabel3.0mm Kabel0.5 metr1 metr2 metr3 metrinni określićFC / APCFC / PCSC / APCSC / PCST / UPCLC / UPCinni Określićtulei ze stali nierdzewnej Moduł z tworzywa sztucznego19 1 U Do Montażu w Stojakuinni Określić       

High Precision Optical Fiber Cleaver z DVP-107 DVP-107 40,000 włókien Dla DVP-107 Światłowodowy splicer FTTH Fiber cutter Narzędzia
  • Rookie

High Precision Optical Fiber Cleaver z DVP-107 DVP-107 40,000 włókien Dla DVP-107 Światłowodowy splicer FTTH Fiber cutter Narzędzia

€ 103.87

High Precision Optical Fiber Cleaver z DVP107 DVP107 40,000 włókien Dla DVP107 Światłowodowy splicer FTTH Fiber cutter Narzędzia ja zapewniam, że jakość naszych produktów w celu zapewnienia, że możemy dać ci najlepsze usługi w celu zapewnienia najszybsze wysyłki, najbardziej bezpieczny sposób, aby dostarczyć towar do twoich rękach! jeśli masz jakieś pytania po otrzymaniu produktu, lub mają problemy z jakością, proszę nie panikować, nie krępuj się przedstawić sporów, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta, będziemy ci najbardziej satysfakcjonującej odpowiedzi! szczęśliwy zakupy, dziękuję bardzo Atrybuty produktu funkcja 1, Stabilnej pracy z Wielu proces Działania 2, typowe cleave kąt : 90°± 0.5 ° 3, kompaktowy i poręczny strój projekt 4, wysoka precyzja cleaving ostrze z 16 cleave plamy 5, wolne od zarysowania powierzchni anodowanego ciała 6, uproszczony ostrze regulacji i zamienniki 7, wbudowany w przymocowane narzędzie konserwacja : na dole specyfikacja 1,zastosowanie włókna : SM, MM, DS, NZDS, EDF 2,platerowane średnica nadaje się włókna : 125 & micro; m 3,Średnica włókna : & oslash; 0.25 & micro; m & oslash; 0.9 & micro; m 3.1mm × 2.0mm 4,Cleave Kąt : 90°± 0.5 ° 5,Cleave Długość : pojedyncze włókno standardowy 5 ~ 22mm 6,ostrze Żywotność : 40000 cleaves   General 1, wymiary : 56mm (W) * 55mm (D) * 51mm (H) 2,wielkość opakowania : 110mm (W) * 98mm (D) * 63mm (H) 3,Net Weight : 355g 4,waga : 355g zdjęcie 1) akceptujemy Alipay, West Union, TT...